Polonia Środa Wlkp. 2004 - strona nieoficjalna

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Odtwarzacz

KILKA WAŻNYCH SPRAW

• autor: Polonia_2004, 2017-05-18 17:44

ZEBRAŁO SIĘ TROCHĘ TEGO, DLATEGO PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ!!!!

* 20 maja w najbliższą sobotę o godz 16 pierwszy zespół Polonii rozegra kolejne ważne spotkanie o utrzymanie w III lidze z Elaną Toruń. Na ten mecz cała Polonia mocno się mobilizuje i wszyscy zawodnicy grup młodzieżowych w barwach klubowych (granatowe koszulki) spotykają się już o godz 15-30 na stadionie. Dla rodziców, którzy przyjdą na mecz w barwach Polonii- wstęp wolny! Zapraszamy też całe rodziny szczególnie dzieci dla których będą przygotowane atrakcje ( dmuchane zamki.......itp) cel jest taki aby wszyscy wspólnie pomogli w zatrzymaniu III ligi w Środzie. O 18 będzie już po meczu, więc kto będzie chciał na grilla jeszcze zdąży :)

* najbliższy mecz ligowy nasz zespół zagra w niedzielę 21 maja o godz 12 w Baranowie z UKS AP Reissa. Wyjazd o godz 10.

* 22 maja w poniedziałek bierzemy udział w turnieju "Piłkarska Kadra Czeka" - jest to kolejny etap do którego awansowaliśmy. Rozgrywki rozpoczną się od godz 10 na dwóch orlikach w Środzie. Nasz zespół swoje mecze rozegra na orliku przy ul. Lipowej. W tym turnieju kadra może liczyć maksymalnie 10 zawodników.

* 22 maja nie będzie treningu. Zespół będzie po turnieju. Natomiast o godz 18-30 na salce VIP Stadionu Średzkiego odbędzie się spotkanie rodziców z Zarządem Klubu. W imieniu klubu bardzo proszę rodziców o przybycie.

* 24 maja w środę również nie będzie treningu ponieważ pierwszy zespół Polonii gra mecz finałowy o Puchar Polski strefy poznańskiej z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Zamiast treningu zaplanowany został wyjazd na ten mecz, który odbędzie się w Tarnowie Podgórnym o godz 17. Wyjazd autokarem o godz 15-30 spod Osiru. Koszt 10 zł za autobus - płatność w dniu wyjazdu. Z wyjazdu zwolnione są osoby, które w tym dniu przebywają na wyciecze szkolnej.

* Ostatni nasz mecz ligowy w tym sezonie początkowo zaplanowany na 11 czerwca tj poniedziałek został przełożony na wtorek 12 czerwca na godz 18. Spotkanie to rozegrane zostanie w Środzie na naszych obiektach. Tak więc weekend po Bożym Ciele chłopcy mają wolny:)

W czerwcu będzie miało miejsce również wspólne zakończenie sezonu całej akademii!!!

* Turniej rodziców (piłki nożnej) został oficjalnie przełożony z 4 czerwca na sierpień, gdy wszystkie zespoły wrócą z obozów letnich. I jak już jesteśmy przy obozie - proszę o dokonywanie płatności wg kartki, którą dałem - chodzi o dokładny tytuł przelewu za obóz w Ustce...........

* W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 667-325-619

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.